O nas

Jesteśmy firmą oferującą usługi poligraficzno-reklamowe. branży działamy od 2009 roku, poza drukiem zajmujemy się także projektowaniem.

Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do potrzeb Klienta i precyzyjna realizacja zleceń.
Zapewniamy: profesjonalne podejście do każdego projektu, najwyższej jakości produkt końcowy, terminowość realizacji zamówień, a przede wszystkim – najlepsze ceny. Aby ułatwić Klientom korzystanie z naszych usług, utworzyliśmy system zamówień internetowych. Nie trać czasu, drukuj online! Teraz możesz składać zamówienia 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oszczędzasz czas i pieniądze. Szybko bowiem zauważysz, że poligraficzne usługi online są tańsze o około 50% od usług tradycyjnych. Procedura składania zleceń jest niezwykle prosta – wybierasz produkt, wgrywasz plik, wybierasz metodę płatności i oczekujesz na przesyłkę. Na terenie Polski zapewniamy darmowy transport. Nasza firma realizuje zamówienia na materiały poligraficzne. Zaplecze techniczne umożliwia nie tylko sprostanie indywidualnym potrzebom Klienta, ale także kontrolę nad całym procesem produkcyjnym.

Wyzwaniem naszej firmy jest krótki okres realizacji zamówień i świetna jakość za dobrą cenę. Aby sprostać temu zadaniu nieustannie doskonalimy nasze umiejętności, usprawniamy procedury, poszerzamy asortyment i unowocześniamy zaplecze maszynowe. Do dyspozycji mamy maszyny Heidelberg drukujące w formacie 1610x1190 mm. Oferujemy najwyższej jakości druk offsetowy, a doskonale wyposażona introligatornia sprawia, że procesy szycia, sztancowania, falcowania i klejenia spełniają najwyższe standardy jakości. Specjalizujemy się także w druku cyfrowym na różnych podłożach, takich jak: folie, banery, siatki. Jeśli wolisz składać zamówienia w sposób tradycyjny, serdecznie zapraszamy do biura handlowego w Tarnowie przy ulicy Braci Saków 5 Zapewniamy profesjonalną obsługę i gwarancję zadowolenia!